piątek, 18 października 2013

Porażka Janowicza w ćwierćfinałowy meczu

Jerzy Janowicz przegrał  mecz o półfinał turnieju ATP w Sztokholmie z Ernestsem Gulbisem 5:7, 6:4, 6:3. Początek meczu nie wskazywał na przegraną Janowicza w pierwszym gemie bowiem zdołał już przełamać Łotysza. Przy stanie 4:3 Janowicz przegrał swoje podanie w konsekwencji pierwszy set padł łupem Gulbisa

W drugim secie Janowicz zaczął znów niezłym akcentem przełamując Łotysza. Gulbis jednak zdołał od razu wyrównać. Polakowi jednak udało się wydać drugiego seta 6:4.

Trzeci set wygrał Gulbis i w konsekwencji cały mecz. Janowicz dał się przełamać w szóstym gemie. Trzeci set zakończył sie stanem 6:3 dla Gulbisa. To był pierwszy turniej Janowicza po kontuzji jakiej dostał w US Open i od razu udało mu się wrócić na wysoki poziom:) Gratulujemy Jerzy i życzymy jeszcze lepszej formy.